Stříbrná žardiniéra
stříbro, tepaný a prolamovaný rokajový dekor s putti, s vnitřním zlacením, 800/1000, v. netto 597,70 g, Německo kolem r. 1900, osvědčení puncovního úřadu (Ši)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Stříbrná žardiniéra
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |